מפרק הירך (שרירים סביב המפרק)

מדובר במפרק גדול, ההתייחסות לסימפטומים הנובעים ממעורבות רקמה רכה. חולשה של השרירים בגפה התחתונה, שימוש לא נכון בגוף בזמן עמידה, לחץ מתמשך בשכיבה. ריצה לא נכונה ועוד, אלה הסיבות שיכולות לגרום לפגיעה במפרק הזה והרקמה הרכה סביבו. חוסר טיפול במפרק עלול לגרום לפגיעה גרמית.

דרך הטיפול היעילה שלנו:

 

טיפול מנואלי: לצורך שחרור הרקמה הרכה סביב המפרק, מתיחות מנואליות למניעת הלחץ על האזור, עבודה על שיפור מנח המפרק המעורב.

 

טיפול חשמלי הכולל אולטרסאונד, לייזר וטנס

 

מכשיר הטנס:  מיועד לשפר זרימת הדם למקום, להפחית הכאבים, ולהרגיע את הרקמה השרירית המעורבת.

 

לייזר רך משולב: כדי לשנות פעילות התאים ולגרות אותם לפעילות תקינה ומאוזנת, קיימת ריאקציה עם החמצון של התאים וזה מעודד פעילות תקינה. אנפרא-אדום מחמם את האזור שזה מזרז תהליך הריפוי, המגנט הסטטי יש לו השפעה חיובית על הגוף.

 

אולטרסאונד: מעודד תהליך שיחלוף החומרים והריפוי בתאים שזה מזרז תהליך ההחלמה.

 

דיקור מערבי: טיפול בעיקר בשרירים הנוקשים, טיפול שמוכיח יעילות רבה לטיפול ברקמה שרירית פגועה או נוקשה. שחרור השרירים סביב הרקמה השרירית הפגועה.

 

תרגול מותאם: תרגול ע"פ המצב של השרירים, תרגול לשיפור תנועתיות השרירים  והמפרקים המעורבים, מתיחות להפחתת מתח השרירים והארכתם, למידה לשימוש נכון בגוף, שיפור יציבה ותפקוד יומי תקין. אימון פונקציונאלי.

 

הדרכה לתרגול וטיפול עצמי בבית: התרגול הוא חלק חשוב ובלתי נפרד בבית, אי אפשר להשיג את התוצאה המיטבית ללא תרגול נכון, בנוסף יש לשלב שימוש במכשור מתאים כמו טנס אולטרסאונד ולייזר רך משולב בתדירות ומינון נכונים. חימום יעיל מאוד במצב זה.

 

שילוב של טיפול מנואלי, טיפול אקטיבי ואלקטרו תרפיה עם שיתוף פעולה מלא של המטופל יכול להשיג את התוצאה המיטבית עבור המטופל