כאבי צוואר

כאבי צוואר זו בעיה שכיחה בקרב האוכלוסייה, כאבים יכולים להיות ממקור עצבי שרירי או מפרקי או כל רקמה רכה מעורבת. רוב כאבי הצוואר בקליניקה בגלל פגיעה או נזק ברקמה רכה. רקמה רכה אפשר להשפיע ולרפא וזה נראה בתוצאות הטיפוליות שלנו. טיפול משולב יכול לשפר את המצב בצורה משמעותית אפילו להעלים את הכאבים במקרים רבים.

דרך הטיפול היעילה שלנו:


טיפול מנואלי: טכניקות מנואליות לשחרור רקמה רכה, מתיחות, טיפול בנקודות מגורות, שיפור תנועתיות המערכת העצבית ,שיפור תנועתיות צוואר ושיפור יציבה.

 

טיפול חשמלי הכולל אולטרסאונד, לייזר וטנס


מכשיר הטנס: לשפר זרימת הדם למקום, להפחית את הכאבים, ולעודד הורדת טונוס של שרירים מתוחים או פגועים. 


לייזר רך משולב: ישנה השפעה לטיפול באור על הפעילות העצבית, מטפל בכאבים צווארים  . אנפרא-אדום מחמם את האזור ומגביר את פעילות הריפוי של המכשיר, המגנט הסטטי יש לו השפעת ריפוי על הגוף. 


אולטרסאונד: מעודד תהליך שיחלוף החומרים בתאים שזה מזרז תהליך ההחלמה, מטפל בשרירים הפגועים.


דיקור מערבי: טיפול בעיקר בשרירים הנוקשים זקפי הצוואר, טיפול שמוכיח יעילות רבה לטיפול ברקמה שרירית פגועה.

 

תרגול מותאם: תרגול ע"פ המצב של השרירים, תרגול לשיפור תנועתיות ושיפור יציבה. צריך תרגול מדויק, בחירת תרגילים מדויקת ומינון נכון.

 

הדרכה לתרגול וטיפול עצמית בבית: התרגול הוא חלק חשוב ובלתי נפרד בבית, אי אפשר להשיג את התוצאה המיטבית ללא תרגול נכון. בנוסף יש לשלב שימוש במכשור מתאים כמו טנס אולטרסאונד ומכשיר לייזר רך.


שילוב של טיפול מנואלי, טיפול אקטיבי ואלקטרו-תרפיה עם שיתוף פעולה מלא של המטופל יכול להשיג את התוצאה המיטבית עבור המטופל.