טראומה אחרי תאונת דרכים WHIPLASH INJURY

כתוצאה מתאונת דרכים שרירים מגיבים כהגנה על הגוף, לכן שרירים מתכווצים ומאבדים מהגמישות שלהם, הכאבים מופעים מידית או ימים ספורים אחרי התאונה. זה מתבטא בהגבלה בטווחים, נוקשות, כאבים, הקרנות וכאבים נלווים באזורים אחרים.

דרך הטיפול היעילה שלנו:

טיפול מנואלי: לצורך שחרור רקמה רכה, שחרור השרירים הנוקשים, מתיחת השרירים והחזרתם למצב הקודם, שיפור תנועתיות מפרקים מעורבים, שחרור מערכת עצבית מעורבת.

 

טיפול חשמלי הכולל אולטרסאונד, לייזר וטנס:

 

מכשיר הטנס: עובד כדי לשפר זרימת הדם למקום, להפחית את הכאבים, ולהרגיע את הרקמה השרירית והעצבית המעורבת.

 

לייזר רך משולב: כדי לשנות פעילות התאים ולהחזירם לפעילות התקינה המאוזנת, ישנה השפעה לטיפול באור על הפעילות העצבית, קיימת ריאקציה עם החמצון של התאים וזה מעודד פעילות תקינה. אנפרא-אדום מחמם את האזור ומגביר פעילות הריפוי, המגנט הסטטי יש לו השפעה חיובית על הגוף.


אולטרסאונד: מעודד תהליך שיחלוף החומרים והריפוי בתאים שזה מזרז תהליך ההחלמה.

 

דיקור מערבי: טיפול בעיקר בשרירים הנוקשים בצוואר או בגב, טיפול שמוכיח יעילות רבה לטיפול ברקמה שרירית פגועה.

 

תרגול מותאם: תרגול ע"פ המצב של השרירים, תרגול לשיפור תנועתיות השרירים המעורבים, מתיחות להפחתת מתח השרירים והארכתם, למידה לשימוש נכון בשרירים, שיפור יציבה ותפקוד יומי תקין.

 

הדרכה לתרגול וטיפול עצמי בבית: התרגול הוא חלק חשוב ובלתי נפרד בבית, אי אפשר להשיג את התוצאה המיטבית ללא תרגול נכון, בנוסף יש לשלב שימוש במכשור מתאים כמו טינס אולטרסאונד או לייזר רך משולב בתדירות ומינון נכון. חימום יעיל מאוד במצב זה.

 

שילוב של טיפול מנואלי, טיפול אקטיבי ואלקטרו תרפיה עם שיתוף פעולה מלא של המטופל יכול להשיג את התוצאה המיטבית עבור המטופל