ברך - פציעות + קרע ברצועות + ניתוחים

ניתוחית כתוצאה מפציעות ספורט או טראומות, מניסקוסים או רצועות. החלפת מפרק ברך או ניתוחים אחרים. זה מצב שדורש תקופת שיקום ע"פ פרוטוקול וע"פ מצב המטופל. לטיפול השמרני חשיבות רבה מאוד להחזרת המטופל למצב התפקודי הטוב ביותר. שלב זה מלווה בכאבים הגבלה בתפקוד.

דרך הטיפול היעילה שלנו:

 

טיפול מנואלי: לצורך שחרור הרקמה הרכה סביב המפרק, מובליזציות לשחרור המפרקים המעורבים. תנועות פסיביות לשיפור טווחים וטכניקות מנואליות אחרות.

 

טיפול חשמלי הכולל אולטרסאונד, לייזר וטנס:

 

מכשיר הטנס: לשפר זרימת הדם למקום, להפחית הכאבים, ולהרגיע את הרקמה השרירית המעורבת.

 

לייזר רך משולב: כדי לשנות פעילות ולזרז פעילות התקינה ומאוזנת, קיימת ריאקציה עם החמצון של התאים וזה מעודד פעילות תקינה . אנפרא-אדום מחמם את האזור ומזרז פעילות הריפוי, המגנט הסטטי יש לו השפעה חיובית על הגוף.

 

אולטרסאונד: מעודד תהליך שיחלוף החומרים והריפוי בתאים שזה מזרז תהליך ההחלמה. (לא בכל מצב אפשר להשתמש)

 

דיקור מערבי: טיפול בעיקר בשרירים הנוקשים, טיפול שמוכיח יעילות רבה לטיפול ברקמה שרירית פגועה או נוקשה. שחרור השרירים סביב הרקמה השרירית הפגועה. (לא בכל הניתוחים).

 

תרגול מותאם: ע"פ פרוטוקול  ותרגול ע"פ המצב של השרירים, תרגול לשיפור תנועתיות השרירים  והמפרקים המעורבים, מתיחות להפחתת מתח השרירים והארכתם, למידה לשימוש נכון בגוף, שיפור יציבה ותפקוד יומי תקין. אימון פונקציונאלי ע"פ פרוטוקול.

 

הדרכה לתרגול וטיפול עצמי בבית: התרגול הוא חלק חשוב ובלתי נפרד בבית, אי אפשר להשיג את התוצאה המיטבית ללא תרגול נכון, בנוסף יש לשלב שימוש במכשור מתאים ע"פ המלצות הפיזיותרפיסט המטפל בתדירות ומינון נכונים. להקפיד על הפרוטוקול הניתוחי והנחיות הפיזיותרפיסט המטפל.

 

שילוב של טיפול מנואלי, טיפול אקטיבי ואלקטרו תרפיה עם שיתוף פעולה מלא של המטופל יכול להשיג את התוצאה המיטבית עבור המטופל