ירך – דלקת (בורסיטיס)

ההתייחסות לסימפטומים הנובעים ממעורבות רקמה רכה מה שנקרא בורסיטיס, שזה מצב של דלקת באחד המבנים הסמוכים למפרק. זה יכול לנבוע כתוצאה מעבודה לא נכונה של השרירים. לחץ מתמשך או מנח לא תקין של המפרקים.

דרך הטיפול היעילה שלנו:

 

טיפול מנואלי: לצורך שחרור הרקמה הרכה סביב המפרק, מתיחות מנואליות למניעת הלחץ על האזור, עבודה על שיפור מנח המפרק המעורב ולחיצות עמוקות.

 

טיפול חשמלי הכולל אולטרסאונד, לייזר משולב וטנס

 

מכשיר הטנס: משפר זרימת הדם למקום, מהפחית את  הכאבים, מרגיע את הרקמה השרירית המעורבת.

 

לייזר רך משולב: כדי לשנות פעילות התאים ולעודד אתם לפעילות התקינה ומאוזנת, קיימת ריאקציה עם החמצון של התאים וזה מעודד פעילות תקינה. אנפרא-אדום מחמם את האזור שזה מזרז פעילות הריפוי, המגנט הסטטי יש לו השפעה טיפולית על הגוף.

 

אולטרסאונד: מעודד תהליך שיחלוף החומרים והריפוי בתאים שזה מזרז תהליך ההחלמה.

 

דיקור מערבי: טיפול בעיקר בשרירים הנוקשים, טיפול שמוכיח יעילות רבה לטיפול ברקמה שרירית פגועה או נוקשה. שחרור השרירים סביב הרקמה השרירית הפגועה.

 

תרגול מותאם: תרגול ע"פ המצב של השרירים, תרגול לשיפור תנועתיות השרירים  והמפרקים המעורבים, מתיחות להפחתת מתח השרירים והארכתם, למידה לשימוש נכון בגוף, שיפור יציבה ותפקוד יומי תקין. תרגול למניעת הלחץ על האזור הדלקתי.

 

הדרכה לתרגול וטיפול עצמי בבית: התרגול הוא חלק חשוב ובלתי נפרד בבית, אי אפשר להשיג את התוצאה המיטבית ללא תרגול נכון, בנוסף יש לשלב שימוש במכשור מתאים כמו טנס אולטרסאונד ולייזר רך משולב  בתדירות ומינון נכונים.

 

שילוב של טיפול מנואלי, טיפול אקטיבי ואלקטרו תרפיה עם שיתוף פעולה מלא של המטופל יכול להשיג את התוצאה המיטבית עבור המטופל